Seymen Otel Amasra

Sürdürülebilirlik Raporu

Her taşında tarihi yaşatan, her mevsimi bir başka güzel olan, gerek yeşilin gerekse mavinin tüm tonlarını göz alıcı güzelliğiyle bizlere sunan ve bir çok uygarlığa ev sahipliği yapan, tarihinden ve konukseverliğinden taviz vermeden bu değerlerini günümüze kadar getiren güzel beldemize; Karadeniz’in incisi Amasra’ya, bu değerleri yaşayarak ve bize bırakılan bu mirasın kıymetini bilerek, 2000 yılında hizmetinize açmış olduğumuz otelimizin web sayfasına hoş geldiniz.

Hizmete girdiğimiz ilk aylardan bu günlere kadar taşıdığımız aynı heyecanla ve bize konuk olarak heyecanımızı paylaşan değerli dostlarımızdan aldığımız güç ile her geçen gün kalitemizi arttırmaya kendimize hedef seçtik.

Seymen Otel olarak sizleri de tatil ve iş amaçlı tüm konaklamalarınızda, aile işletmeciliğinin getirdiği sıcaklıkla, tecrübeli ve güler yüzle personeli ile tarih ve doğayı birlikte yaşamaya davet ediyoruz.

Konforlu

ODALAR

Misafirlerimizden

Yorumlar

Volkan G.

Tripadvisor Kullanıcısı

Otel bulmak için uzun bir süre dolastıktan sonra burada kalmaya karar verdik. Verdigimiz karardan dolayı da memnunuz. Kaldıgımız oda hem temiz hemde gayet sıktı bir pansiyona göre. Ayrıca merkezi bir yerde olması da çok iyi, burada kalmak isteyenlere tavsiye edilir…

Ahmet K.

Tripadvisor Kullanıcısı

Ailecek 1 gece kaldık ve memnun kaldık. Odalar temiz ve ferah, personel ilgili, konumu güzel. Sessiz sakin bir otel, kahvaltı tatmin edici, yeterli.

Burak Y.

Tripadvisor Kullanıcısı

Otel temizlik ve güleryüzlülük acısından basarılı. Özellikle oda temizliginden memnun kaldım. Sabah kahvaltı salonunun terasda olması, kahvaltınızı denize karsı olarak yapmanıza olanak saglıyor. Kahvaltı çesit ve lezzet bakımından yeterli.

Booking
Tripadvisor
Expedia
Ets Tur
Amasra.Net